Vintage Porcelænskande-Fi2143
Ældre tysk te/kaffe “katte”kande. Brugsspor i form af glasurkrakkeleringer. Se billeder.
20 cm. Stemplet 6700 A.
Vindende bud: 365,00 kr.
Højeste bud var: zira
zira | 365,00 kr. | Autobud | 22/05/2022 9:45 |
zira | 341,00 kr. | Autobud | 22/05/2022 9:44 |
zira | 321,00 kr. | Autobud | 22/05/2022 9:44 |
zira | 301,00 kr. | Autobud | 20/05/2022 18:41 |
zira | 281,00 kr. | Autobud | 20/05/2022 18:39 |
zira | 261,00 kr. | 18/05/2022 12:27 | |
Karl erik | 251,00 kr. | Autobud | 18/05/2022 12:27 |
Karl erik | 210,00 kr. | 18/05/2022 11:17 | |
zira | 200,00 kr. | Autobud | 18/05/2022 11:17 |
zira | 151,00 kr. | Autobud | 14/05/2022 20:27 |
SP1007 | 141,00 kr. | 14/05/2022 20:27 | |
zira | 131,00 kr. | Autobud | 14/05/2022 20:27 |
SP1007 | 121,00 kr. | 14/05/2022 20:27 | |
zira | 111,00 kr. | 13/05/2022 20:07 | |
Karl erik | 101,00 kr. | Autobud | 13/05/2022 20:07 |
Karl erik | 50,00 kr. | 13/05/2022 12:58 | |
Auktionstart | 13/05/2022 11:00 |