Vintage Porcelænskande-Fi2143

Ældre tysk te/kaffe “katte”kande. Brugsspor i form af glasurkrakkeleringer. Se billeder.

20 cm. Stemplet 6700 A.

Nuværende bud: 301,00 DKK

Tid tilbage:

Slutdato: 22/05/2022 20:50

Nuværende bud: 301,00 DKK

zira301,00 DKK Autobud20/05/2022 18:41
mormor291,00 DKK 20/05/2022 18:41
zira281,00 DKK Autobud20/05/2022 18:39
mormor271,00 DKK 20/05/2022 18:39
zira261,00 DKK 18/05/2022 12:27
Karl erik251,00 DKK Autobud18/05/2022 12:27
Karl erik210,00 DKK 18/05/2022 11:17
zira200,00 DKK Autobud18/05/2022 11:17
zira151,00 DKK Autobud14/05/2022 20:27
SP1007141,00 DKK 14/05/2022 20:27
zira131,00 DKK Autobud14/05/2022 20:27
SP1007121,00 DKK 14/05/2022 20:27
zira111,00 DKK 13/05/2022 20:07
Karl erik101,00 DKK Autobud13/05/2022 20:07
Karl erik50,00 DKK 13/05/2022 12:58
Auktionstart13/05/2022 11:00